Beauty PROF mokykla kviečia tobulintis ir atrasti naujas masažo technikas. 

Mokymuose laukiame turinčius atitinkamą išsilavinimą specialistus (masažuotojus, gydomojo masažo specialistus, kineziterapeutus, įgijusius masažuotojo kvalifikaciją, veido priežiūros specialistus, kosmetologus ir kosmetikus), siekiančius gilinti savo žinias masažo srityje.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Net 80 proc. praktikos – įgūdis, kuris lieka jūsų rankose.
  • Išdirbta dėstymo metodika.
  • Dalomoji metodinė medžiaga.
  • Video medžiaga žinių užtvirtinimui.
  • Konsultacijos ir pagalba mokiniams.

      

Mokymai tai ne tik naujos žinios – susipažinsite ir bendrausite su kolegomis, užduosite rūpimus klausimus dėstytojai ir gausite puikų masažą. Pabaigus mokymus visuomet galite kreiptis patarimo ar užduoti klausimus iškilusius praktikos metu. 

Norite sužinoti daugiau apie dėstomas programas - laukiame jūsų skambučio ar žinutės grozisprof@gmail.com arba tel. 868221130


Dėstytojai

Julija Lepiochina

Julija Lepiochina

Pavadinimas Diplomuota masažuotoja ir kosmetikė. Lietuvos masažuotojų asociacijos vadovė ir valdybos pirmininkė. Masažo profesijos mokytoja, VšĮ Art of beauty. Beauty PROF įkūrėja ir dėstytoja. Grožio srityje dirba nuo 2006 m., nuo 2011 m. užsiima privačia praktika nuosavoje studijoje, darbo sritys – masažai, estetinės ir aparatinės veido ir kūno procedūros. Sukaupta įvairi patirtis – vadybinio darbo SPA centre, profesionalios kūno ir veido kosmetikos trenerės-technologės, kosmetologinės įrangos trenerės, masažo ir kūno procedūrų dėstytojos. Sėkmingai tobulino ir nuolatos tęsia mokslus daugelyje veido ir kūno masažo technikų mokymų. Reguliariai dalyvauja Lietuvos ir kitų šalių mokymuose, seminaruose, tarptautinėse konferencijose skirtose sveikatinimo ir grožio specialistams.