Remodeliuojantis veido masažas

 Artimiausių mokymų datos:

Balandžio 6-8 d. - VIETŲ NĖRA

Rugpjūčio 6-8 d. Registracija >>>

Autorinė Constantine Berman masažo metodika adaptuota pagal individualius veido audinių struktūrinius amžiaus pokyčius.


Remodeliuojantis veido masažas – tai trijų seminarų kursas, padėsiantis susisteminti estetinį veido masažą, individualizuoti masažo planą pagal konkrečius kliento poreikius bei jo veido senėjimo tipą. Bendra kurso trukmė - 72 valandos praktinio mokymosi (3 seminarai po 3 dienas).


Seminarų metu išsamiai nagrinėsime senėjimo tipus, mokysimės atpažinti jų požymius, analizuosime skirtingų tipų struktūrinių veido pokyčių privalumus ir trūkumus, dėliosime masažo strategijas efektyviam darbui.
Praktinėje dalyje mokysitės skirtingų veido chiromasažo technikų – subtilių užburiančių glostymo maršrutų, gausybės maigymų bei atpalaiduojančių arba tonizuojančių vibracijų. Išmoksite adaptuoti judesius ir juos kombinuoti konkretiems senėjimo tipams.

1 seminaras. Pavargusio veido tipas.

Šių mokymų metu dirbsite su kaktoje, tarp antakių, aplink akis esančiomis raukšlėmis, antakių ir lupų kampučių nusileidimu, nosies-lupų kloste, mokysitės spręsti audinių pasmukimo ir tinimo problemas.

2 seminaras. Smulkiaraukšlis veido tipas.

Plonos, paslankios odos tonizavimas ir revitalizacija. Toks masažas puikiai tik ir tais atvejais, kai klientė turi užpildų arba atliktos kitos estetinės veido korekcijos, dėl ko įprastos technikos neleistinos.

3 seminaras. Deformacinis veido tipas.

Nagrinėsime veido ovalo ir kaklo srities problemas, jų senėjimo etiologiją, laikysenos poveikį šio proceso spartumui, veido ovalo pokyčius. Įgysite praktinių žinių apie deformacinio senėjimo tipo profilaktiką – apatinio veido trečdalio, kaklo ir viršutinės kūno dalies raumenų balanso atstatymą.


Seminaro dalyviai gauna metodinę medžiagą, mokomuosius video bei pažymėjimą.


Teorinė dalis (30 proc.)
Anatominės veido ir kaklo struktūros
Fiziologiniai procesai audiniuose
Senėjimo patofiziologija (kaip formuojasi raukšlės, odos klostės, audinių smukimas, ovalo deformacija ir kiti amžiaus požymiai).

Praktinė dalis (70 proc.).
Tai laikas įgyvendinti praktikoje tai, ką išmokote teorinės dalies metu. Darbas vyksta porose, kad kiekvienas galėtų ne tik atlikti, bet pajausti judesius.
Analizuojame ko reikėtų vengti esant vienokiam ar kitokiam veido tipui.


Dėstytojas Constantine Berman. Virš 25 metų dėsto masažą skirtingose pasaulio šalyse, knygų autorius, Somatica.eu mokymosi aplinkos įkūrėjas, masažo metodikų autorius ir dėstytojas.